برتری کاغذ دیواری نسبت به رنگ

  1. تنوع طرح و رنگ

رنگ آمیز هر اندازه در حرفه خود مهارت داشته باشد نمی تواند طرحهای منظم و باکیفیت مشابه کاغذ دیواری ایجاد کند. همچنین آلبوم های کاغذ دیواری تونالیته گسترده تری نسبت به رنگ های موجود در بازار دارند.

  1. هماهنگی طرح و رنگ

طیف رنگی کاغذ دیواری طوریست که می توان چند طرح کاغذ را هماهنگ کرد اما ست کردن چند رنگ توسط رنگ آمیز چندان دلنشین نمی باشد.

  1. ثبات رنگ

کاغذ مرغوب و با کیفیت را میتوان تا سال ها تمیز و نگهداری کرد بدون آنکه تغییر رنگ پیدا کند اما رنگ پس از چندین بار تمیز شد تغییر رنگ میدهد که البته همانطور که گفته شد کیفیت کاغذ دیواری ضامن ثبات رنگ آن میباشد. همچنین بر خلاف رنگ که ممکن است پس از مدتی طبله کند، کاغذ دیواری شکل خود را از دست نمی دهد

  1. پوشش عیوب دیوار

حتما مشاهده کرده اید مدتی پس از رنگ آمیزی ترک های رو دیوار پدیدار می شود. کاغذ دیواری این ترک ها را می پوشاند

  1. سرعت اجرا

رنگ آمیزی پروسه زمانبری می باشد و در پروژه ها زمان امری تعیین کننده است. چه بسا کار بهسازی در منزل مسکونی باشد که ساکنین در آن زندگی می کنند.لذا بالا بودن سرعت اجرای کاغذ دیواری نسبت به رنگ نیز از مزیت های این محصول به شمار می آید.

  1. بی بو بودن اجرای کاغذ دیواری

از عیوب رنگ آمیزی بخصوص هنگام اجرا در منزلی که ساکنین در آن زندگی می کنند پخش بوی آزار دهنده رنگ است که بخصوص هنگام اجرای رنگ روغن به علت بوی نا مطبوع رنگ ، تقریبا شرایط زندگی برای ساکنین را غیر ممکن میکند. اما اجرای کاغذ دیواری چه حین اجرا و چه پس از آن تولید بوی نامطبوع نمی کند

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.